ویندمولر و هولشر

شرکت BSW Machinery  از سال ۲۰۰۵ به طراحی و تولید ماشین آلات مرتبط با تولید نخ پلی پروپیلن، بافت، لمینیت، چاپ و تبدیل پارچه پلی پروپیلن به محصولات مختلف از جمله کیسه های سیمان در اروپا فعالیت می کند. بازاریابی، فروش، تحقیق و توسعه، خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی از دفتر مرکزی این شرکت که در وین مستقر است انجام می شوند. طراحی، مونتاژ، حمل ماشین آلات و همچنین فروش قطعات یدکی از محل کارخانه که در شهر پروستیوف، جمهوری انجام می شوند.

کارخانه پروستیوف با زیربنایی حدود ۸۰۰۰ متر مربع، شامل سالن های تولید، دفاتر اداری و سالن نمایش تجهیزات ماشین آلات تولید نخ پلی پروپیلن، گردبافت، کُتینگ، چاپ و ماشین آلات تولید کیسه سیمان با پرسنل کارآزموده در حال فعالیت می باشد.

پروستیوف در قلب منطقه صنعتی پارچه بافی جمهوری چک قرار دارد و فاصله آن تا مراکز تحصیلات عالی بسیار کم است و این شهر نه تنها متخصصین مجربی را به ما عرضه کرده، بلکه دارای بستر مناسبی برای حمل و نقل جاده ای است.

فرودگاه وین در فاصله ۲ ساعتی این کارخانه قرار دارد. در اوایل سال ۲۰۱۳، برای افزایش حجم تولید و ایجاد امکان بازدید مشتریان جهت عملکرد نمایش ماشین آلات، ۵۰۰۰ متر مربع دیگر به مساحت تولید و ۱۰۰۰ متر مربع به مساحت بخش اداری اضافه کرد. در سالن نمایش انواع ماشین آلات گونی بافی را از نزدیک و در حین کار به بازدیدکنندگان بین المللی نشان می دهند.

با انتقال تکنولوژی تولید محصولات W&H به BSW Machinery  و ایجاد مرکز مشترک تولید در جمهوری چک، مرحله به مرحله نام شرکت از BSW Machinery به Windmoller & Holscher Machinery  تغییر یافت.

امروزه W&H Machinery از دو بخش تشکیل شده است، بخش تولید ماشین آلات گونی بافی و بخش تولید قطعات و ماشین آلات برای شرکت W&H آلمان.